Od wczoraj krąży w necie przepiękna wiadomość o I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo- Szkoleniowej, pt: ”Ultrasonografia w ratownictwie i praktyce SOR”. Ta prawdziwa uczta bogów dla mego serca i umysłu, planowana jest w dniach 21-22 listopada 2015 w Krakowie.

Nie ukrywam, iż od dawna marzy mi się takie wydarzenie. Dlatego też ogromnie dziękuję ekipie Zakładu Medycyny Katastrof i Pomocy Doraźnej UJ, a przede wszystkim Tomkowi Góreckiemu oraz Tomkowi Sanakowi, za chęć spełniania moich marzeń 🙂 . Czoła chylę, Koledzy!!! No oczywiście bez błogosławieństwa Dr. Arka Trzosa by się nie obyło, ale Tomkom największe brawa się należą!

Mam nadzieję, iż sale wykładowe pękną w szwach! Liczę, iż wśród wykładowców nie zabraknie Dr. Doroty Sobczyk, Prof. Dr. Waldemara Machały, Dr. Roberta Brzozowskiego, Dr. Pawła Andruszkiewicza, oraz wielu WIELU innych. Nie sposób wymienić wszystkich… Jednakże napomknę jeszcze o USG TEAM Zabrze w składzie Dr. Mariola Szulik oraz SuperRatownicy: Kamil BarglikMarcin Gałkiewicz i Tomasz Lemm, bo bardzo mi zależy, aby podzielili się z nami swoimi świeżutkimi doświadczeniami z USG w opiece przedszpitalnej.

Oj będzie się działo!!! Przybywajcie więc tłumnie!!!